تماس با ما
Gina

شماره تلفن : 86-13427571863

WhatsApp : +8613427571863

Zhongshan Protostar Optoelectronic Co., Ltd.

Zhongshan Protostar Optoelectronic Co., Ltd.

  • Zhongshan Protostar Optoelectronic Co., Ltd.
  • Zhongshan Protostar Optoelectronic Co., Ltd.
  • Zhongshan Protostar Optoelectronic Co., Ltd.
  • Zhongshan Protostar Optoelectronic Co., Ltd.
صفحه اصلی بازار: آمریکای شمالی, آمریکای جنوبی, اروپای غربی, اروپای شرقی, آسیای شرقی, جنوب شرقی آسیا, خاورمیانه, افریقا, در سراسر جهان
نوع کسب و کار: سازنده, صادر کننده, فروشنده
مارک های YONGXIN تعداد کارمندان 300~500
فروش سالانه >15000000 سال تاسیس 1999
صادرات کامپیوتر 90% - 100%
معرفی

Zhongshan Protostar Optoelectronic Co., Ltd، شرکت تابعه Yongxin Electricals Co., Ltd. است که تحقیق و توسعه، ساخت، فروش و سیستم را در کشنده های برقی ادغام می کند، به عنوان متخصص صنعت حشرات کش، Zhongshan Protostar دارای کارگاه تزریق، آلومینیوم است. کارگاه آلیاژ، کارگاه CNC فلز، کارگاه الکترونیک، کارگاه شبکه فلزی و 15 خط مونتاژ، خروجی سالانه تا 2.8 میلیون واحد است. Zhongshan Protostar اولین شرکت حشره کش است که گواهینامه UL را دریافت می کند. محصولات Zhongshan Protostar دارای انواع گواهینامه ها مانند CE، GS، CB، ROHS، CCC، REACH، PSE، SASO، UL و غیره هستند. بازارهای اصلی فروش آن اروپا و خاورمیانه مانند انگلستان، ایتالیا، اسپانیا، عربستان سعودی، اسرائیل و سایر کشورها هستند. کنترل محصولات به مشتریان پیگیری دائمی ما است. امروز، کارکنان Zhongshan Protostar همیشه مفهومی را دنبال می کنند "اطمینان از غذای ایمن تر، ارائه کنترل یکپارچه آفات و مدیریت ایمنی"، همیشه نوآوری و توسعه، با فناوری به عنوان هسته اصلی و کیفیت به عنوان یک زندگی رفتار می کنند، به مشتری به عنوان یک خدا خدمت می کنند، ما صمیمانه به شما ارائه می دهیم. قاتل درج مقرون به صرفه (پشه و مگس، تله موش، آفات میوه و سبزیجات)، دستگاه تست ایمنی مواد غذایی و خدمات مدیریت آفات و ایمنی مواد غذایی.چین Zhongshan Protostar Optoelectronic Co., Ltd. نمایه شرکت 0

تاریخ

با سابقه چندین ساله، ما طیف کاملی از محصولات کنترل آفات را برای برآورده کردن نیازهای مشتریان مختلف داریم.ما انواع مختلفی از محصولات داریم.

"鑫" توسط سه شخصیت "金" تشکیل شده است، شخصیت "金" یک اخلاق ارزشمند در تاریخ بشریت را نشان می دهد، همچنین به معنای ثروت و افتخار است.اولین کاراکتر "金" نشان دهنده مشتریان (مشتریان، مشتریان، تامین کنندگان و شرکت ها) است.دومین "金" نماینده اعضای تیم است.و سومین "金 نماینده سهامداران و سرمایه گذاران است.شخصیت "永" به معنای همیشه و ادامه دارد.بنابراین معنای کلمات 永鑫"(YONGXIN) این است که ما به خلق ثروت و به اشتراک گذاری ادامه می دهیم برای اینکه اولین برند حشره کش در سراسر جهان باشد، Yongxin همیشه مسئولیت ایجاد فضای زندگی عاری از آفت برای مصرف کنندگان را به عنوان وظیفه خود را داشته باشید و سبک کاری را حفظ کنید که بهتر از امروز شده است. این شغلی است که پر از اشتیاق است؛ تیمی وجود دارد که می تواند ارزش شما را درک کند. خوش آمدید به ما بپیوندید تا رویای خود را محقق کنید، به حرفه مشترک خود برسید!

 

چین Zhongshan Protostar Optoelectronic Co., Ltd. نمایه شرکت 0

سرویس

ما تیم تحقیق و توسعه با حدود 15 نفر داریم و صاحب اختراعات زیادی هستیم.ما هر سال حدود 10 محصول خبری راه اندازی می کنیم.

ما هر سال حدود 10 محصول خبری راه اندازی می کنیم.به عنوان یک سیستم ISO 9 0 0 1 و سازنده مورد تایید BSCI، محصولات ما دارای انواع گواهینامه ها مانند GS، CE، R o HS، Reach، SAA، KC، UL و غیره هستند.

بخش کنترل کیفیت Yongxin به طور مستقل مسئول system2 است
کیفیت و کیفیت محصولتحت نظارت و مدیریت مستقیم مدیر کل می باشد.
تیمی از بهبود سیستم هر از چندگاهی هر رویه را بررسی می‌کند، حسابرسی داخلی و بازرسی مدیریت منظم را سازماندهی می‌کند و سیستم عملیاتی را دائماً بهبود می‌بخشد.
تیم های QC مسئول انتخاب تامین کننده، بازرسی مواد ورودی و همچنین تست و کنترل مرحله کلیدی هستند.بخش کنترل کیفیت یک سیستم کنترل کیفیت یکپارچه را همراه با آزمایشگاه های پیشرفته آزمایش و معاینه ایجاد کرده است

چین Zhongshan Protostar Optoelectronic Co., Ltd. نمایه شرکت 0

تیم ما

ما گروهی از فروشندگان حرفه ای با مسئولیت، صداقت، اشتیاق و صبر هستیم.

ایجاد با هم اصل مهمی است که امکان توسعه مداوم شرکت را فراهم می کند.این شرکت در ایجاد محصولات جدید و خدمات جدید همراه با کاربران، مشتریان و کارکنان اصرار دارد.

به اشتراک گذاشتن مایه شادی است.این شرکت توجه زیادی به اشتراک گذاری با کاربران، مشتریان و کارمندان و بزرگ شدن با آنها دارد.

مراقبت با هم دلیل مهمی است که شرکت به طور گسترده مورد حمایت و اعتماد قرار می گیرد.این شرکت همیشه اصل مراقبت از کاربران، مشتریان و کارکنان را حفظ می کند.

 

چین Zhongshan Protostar Optoelectronic Co., Ltd. نمایه شرکت 0