تماس با ما
Gina

شماره تلفن : 86-13427571863

WhatsApp : +8613427571863

خط تولید

 

ما کارگاه های زیادی مانند کارگاه فلز، کارگاه تزریق، کارگاه الکترونیک و غیره داریم. ما حدود صد قطعه ابزار خصوصی برای محصولات خود داریم.ما 15 خط تولید داریم تا نیازهای ارسال به موقع را برآورده کنیم.تولید سالانه ما تا 2.8 میلیون واحد است.محصولات به بیش از صد کشور فروخته می شود.

 

ما دارای سیستم کنترل کیفیت دقیق هستیم. به جز برای بازرسی مواد ورودی، ما 1 0 0 ٪ بازرسی نیمه محصول و تولید نهایی را به صورت آنلاین داریم.علاوه بر این، ما همچنین تست تصادفی را پس از تولید انجام می دهیم.

 

 

 

 

 

Zhongshan Protostar Optoelectronic Co., Ltd. خط تولید کارخانه 0

 

 

OEM / ODM

OEM/ODM هر دو قابل قبول است، تولید کننده تجهیزات اصلی (OEM) به طور سنتی به عنوان شرکتی تعریف می شود که کالاهای آن به عنوان اجزای سازنده در محصولات شرکت دیگری استفاده می شود، که سپس کالای نهایی را به کاربران می فروشد.

ODM، یا تولید طرح اصلی، همچنین به عنوان "برچسب گذاری خصوصی" نامیده می شود.اینجاست که یک واردکننده طرح محصول موجود را از کاتالوگ کارخانه انتخاب می کند، چند تغییر کوچک ایجاد می کند و آن را با نام تجاری خود به فروش می رساند.

ما در OEM/ODM در حشرات کش حرفه ای هستیم، بیش از صدها مشتری داریم که با هم همکاری می کنند.

 

Zhongshan Protostar Optoelectronic Co., Ltd. خط تولید کارخانه 0

تحقیق و توسعه

این شرکت دارای بخش تحقیق و توسعه خود با 4 تیم تحقیق و توسعه برای ساختار محصول، اجزاء، ظاهر محصول و کاربردهای تولید است.این شرکت دارای 95 اختراع برای طراحی ظاهری، طراحی ساختار و طراحی مبتکرانه است.

ما تیم تحقیق و توسعه با حدود 15 نفر داریم و صاحب اختراعات زیادی هستیم.ما هر سال حدود 10 محصول خبری راه اندازی می کنیم.به عنوان یک سیستم ISO 9 0 0 1 و سازنده مورد تایید BSCI، محصولات ما دارای انواع گواهینامه ها مانند GS، CE، R o HS، Reach، SAA، KC، UL و غیره هستند.

Zhongshan Protostar Optoelectronic Co., Ltd. خط تولید کارخانه 0